تبلیغات
ناگفته ها - نقشه های دشمن برای حجاب و عفاف

ناگفته ها
 
تا زنده ایم،رزمنده ایم،منتظر حكم جهاد رهبریم

ما را زخاندان کرم آفریده‌اند*یک موج، از تلاطم یم آفریده‌اند*ما را فدائیان پسرهای فاطمه (س)*ما را مدافعان حرم آفریده‌اند


وبلاگ ناگفته ها نوشت :

 عفت و حیا را از بین ببریم تا حجاب از بین برود و این کار را هم از طریق ماهواره و فیلم های آنچنانی و هم از طریق فیلمهای تلوزیونی ساخت داخل و عادی سازی رابطه با نامحرم میتوان انجام داد.حجاب را امل بودن جلوه میدهیم به این طریق که در فیلمهای مختلف شخصیت ضعیف را با حجاب قرار میدهیم و قهرمانان را بدحجاب قرار میدهیم.بد حجابی را عادی میکنیم به این وسیله که در فیلمها بازیگران جوان و زیبا را بدون حجاب لازم به نمایش در می آوریم . مردم را پای ماهواره ها میخکوب کنیم و اعتماد آنها را به ماهواره جلب کنیم تا به این وسیله بتوانیم افکار آنان را مدیریت کنیم.اینها تنها بخشی از حیله های دشمن در جنگ نرم علیه حجاب و عفاف میباشد

برای دانلود با کیفیت پوستر و خواندن ادامه متن به ادامه مطلب تشریف بیاید...                                     برای دانلود با کیفیت عالی (کلیک کنید )

وبلاگ ناگفته ها نوشت :


بخشی از هزان نقشه دشمن در جنگ نرم علیه حجاب و عفاف.توصیه میکنم حتما تا آخر بخوانید .


1 - عفت و حیا را از بین ببریم تا حجاب از بین برود و این کار را هم از طریق ماهواره و فیلم های آنچنانی و هم از طریق فیلمهای تلوزیونی ساخت داخل و عادی سازی رابطه با نامحرم میتوان انجام داد .
 
2 - حجاب را امل بودن جلوه میدهیم به این طریق که در فیلمهای مختلف شخصیت ضعیف را با حجاب قرار میدهیمو قهرمانان را بدحجاب قرار میدهیم.

3 - بد حجابی را عادی میکنیم به این وسیله که در فیلمها بازیگران جوان و زیبا را بدون حجاب لازم به نمایش در می آوریم .

 4 - الگوهای جامعه را بی حجاب میکنیم ، به این ترتیب که بازیگران محبوب ورزشکاران شخصیتهای مهم علمی و عملی را بد حجاب میکنیم .

 5 - مانع برخورد با بد حجابی میشویم . اگر کسی متعرض بد حجابی شد با او برخورد میکنیم و او را افراطی خطاب میکنیم و با تمام قدرت ممکن نیروهای مبارز با بد حجابی را از قبیل نیروی انتظامی مورد حمله قرار میدهیم ، چه از طریق روزنامه های در اختیارمان چه از طریق تریبون و ...

 

6 - افکار لائیکی و دین گریزانه را رواج میدهیم و شبهه افکنی میکنیم تا پشتوانه فکری حجاب از بین برود . ( دل باید پاک باشد ، یک تار مو مشکل ما نیست )

7- جوانان را به سمت مد گرایی سوق دهیم و به وسیله مد حجاب را از آنها بگیریم .

 8 - مردم را پای ماهواره ها میخکوب کنیم و اعتماد آنها را به ماهواره جلب کنیم تا به این وسیله بتوانیم افکار آنان را مدیریت کنیم .

 9 - ترس از نا محرم را با کنار هم قرار دادن دختر پسر در محیط های اجتماعی از قبیل دانشگاه و اداره و غیره از بین میبریم و شوخی با نا محرم و دوستی با او را جایگزین آن میکنیم .

 10- مصداق های بد کار یا افرادی که چهره اجتماعی بدی دارند و در با حجاب هستند را بزرگ میکنیم ، آنقدر بزرگ میکنیم تا با حجاب ها تضعیف شوند و به خاطر ترس از نگاه بد هم که شده حجاب را کنار بگذارند .

 11 - مانتو ها و لباسهای تنگ و بی حجاب را مد میکنیم و به صورت فراوانو ارزان در اختیار مردم قرار میدهیم در مقابل لباسهای مناسب و اسلامی را گران و کم یاب میکنیم .

 12 - مردم را نسبت به روحانیت و مراجع بد بین میکنیم و نفوذ آنها را بین مردم از بین میبریم .

13 - ماهیت حجاب به ویژه چادر را زیر سوال میبریم برای این کار لازم است تا تناقضاتی بوجود بیاوریم مثلا از افراد شناخته شده در رد حجاب و چادر کمک بگیریم.

 14 - برنامه هایی به وجود می آوریم تا اخطلاط دختر و پسر بوجود آید مانند جشنواره های تابستانی که در پارکها برگزار میشود یا می توان از مراسم مختلف استفاده کرد .

 15 - بد حجابی را بوسیله موسیقی و سینمای مبتذل تبدیل به ارزش می کنیم

 16 - و ....

البته در مورد هر کدوم از این برنامه ها می شود ساعت ها حرف زد و کتابها نوشت .

پس مراقب باشیم که 50%برنامه هاشان اجراء شده خواهشا حجاب را جدی بگیریم

اینها تنها بخشی از هزاران حیله های دشمن در جنگ نرم علیه اسلام میباشد .پس حواسمان ار جمع کنیم که در میدان تنظیم شده از سوی دشمن قدم نزاریم .


جمع آوری مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ ناگفته ها (http://radepayeeshg.mihanblog.com)
طبقه بندی: امام خمینی،  قرآن،  نماز،  اخلاقی،  امر به معروف و نهی از منکر،  جنگ نرم، 
برچسب ها: حجاب و عفاف، پوشش زن، راه ولایت، مسلمان، پوشش زن مسلمان،  
            نوشته شده در تاریخ جمعه 13 بهمن 1396 توسط ورزنده عین الدین
لوگوی دوستان
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
 مدینه فاضلهسایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معببر سایبری فندرسک
  معببر سایبری فندرسک

 لوگوی دوستانلوگوی دوستان لوگوی دوستان
لوگوی دوستانلوگوی دوستانلوگوی دوستان
لینک دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای ناگفته ها محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.