تبلیغات
ناگفته ها - ترمزی برای افراطی گری امریکا و اذنابش

ناگفته ها
 
تا زنده ایم،رزمنده ایم،منتظر حكم جهاد رهبریم

ما را زخاندان کرم آفریده‌اند*یک موج، از تلاطم یم آفریده‌اند*ما را فدائیان پسرهای فاطمه (س)*ما را مدافعان حرم آفریده‌اند


چندسالی است ایران اسلامی به صراحت اعلام می کند سرچشمه ی شوم ترور امریکا  و اذناب او چون رژیم جعلی اسرائیل و حاکمان عربستان است اما ساده لوحان باور نمی کردند و می گفتند همین کشورها از مبارزه با القاعده و داعش و ضدیت با ترور سخن می گویند! 

 چون جنگ داعشیان با سوری ها که آغاز شد همین کشورها از سویی داعشیان را محکوم می کردند و از سویی محموله های مهمات از آسمان بر آنها نازل می کردند!   

اکنون که ارتش سوریه با کمک ایران و روسیه داعشیان را زمین گیر و محاصره کرده است امریکا ،عربستان ، ترکیه و امارات و...نگران تر از قبل شده اند و به اعزام نیرو برای جنگ با ارتش سوریه به بهانه ی مبارزه با تروریسم می اندیشند!  

حال این پرسش مطرح است که آیا عربستانی که در یمن زمین گیر شده است و حتی قدرتی برای بیرون آمدن از آن جنگ سرشار از خسارت را ندارد به سوریه نیروی زمینی  اعرام خواهد کرد؟  

به نظر می رسد با توجه به تصمیم های خامی که سیاستمداران بی تجربه عربستان می گیرند اعزام نیروی زمینی آنها به سوریه دور از ذهن نیست.   از عربستانی که فاجعه ی منا را آفرید و ننگ تعرض به آن دو نوجوان را در فرودگاه رقم زد و  از عربستانی که به بحرین لشکر کشید و در مقابل مردم ایستاد از عربستانی که سر شیخ نمر را به خاطر عدالت خواهی برید از عربستانی که ده ماه است مردم مظلوم یمن را به خاک و خون می کشد حماقت اعزام نیروی زمینی به سوریه نیز ممکن است. 

در این صورت آیا ایران اسلامی که خط مقدم مقاومت را در سوریه می داند آیا می تواند به تماشای جنایت آفرینی امریکا و اذنابش در منطقه بنشیند؟ آیا می توان اجازه داد بارگاه و حرم حضرت زینب(س) به دست داعشیان بیفتد و ...؟ 

به نظر می رسد اعلام بسیج عمومی و سازماندهی نیرویی میلیونی و چند میلیونی از کشورهای دوست و در خط مقدم نبرد ، برای مقابله با یزیدیان عصر ، ترمز جالبی برای افراطی گری های امریکا و اذنابش در منطقه و سوریه خواهد بود.


منبع:http://harfeto.ir/News/128.html
طبقه بندی: جنگ نرم، 
            نوشته شده در تاریخ یکشنبه 25 بهمن 1394 توسط ورزنده عین الدین
لوگوی دوستان
عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir
 مدینه فاضلهسایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معببر سایبری فندرسک
  معببر سایبری فندرسک

 لوگوی دوستانلوگوی دوستان لوگوی دوستان
لوگوی دوستانلوگوی دوستانلوگوی دوستان
لینک دوستان

بالای صفحهتمامی حقوق این وبلاگ برای ناگفته ها محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد.